Kurumsal

Kurumsal

Merkez firmamız “ACCURO Brandschutzanlagen Gmbh” 1976 yılından beri tüm Avrupa’da yangın söndürme sistemleri tasarımı, projelendirmesi, malzeme temini, taahhüdü ve bakım-servis hizmetleri sağlayan; kendi sektöründe Avrupa’nın lider firmalarından biridir. Avusturya merkezli firmamız; Avrupa ve Ortadoğu’da toplamda oniki ayrı şubeye sahiptir. ACCURO-Türkiye olarak; Haziran 2006 itibariyle bu zincirin en sağlam halkalarından birini oluşturmuş bulunuyoruz.

Firmamız, Türkiye’de bulunan diğer yangın firmalarının bir çoğundan farklı olarak; Yangın söndürme sistemlerinizin tasarımını, montajını ve bakım işlerini, firmamızdan İstenen NFPA, VdS, Snip, FM Global gibi uluslararası normlara göre, kendi eğitimli personeliyle gerçekleştirebilmektedir. Bunun yanında firmamız, Türkiye’de VdS (Alman Sigortacılar Birliği) sertifikasına sahip tek firmadır.

Teslim ettiğimiz sistemlere iki yıl garanti verilmektedir. Ayrıca yıllık yaklaşık 1.350.000$ lık sigorta poliçemiz, şantiyede işe başladığımız günden garanti süremizin sonuna kadar kullanıcı hataları dışındaki Firmamızdan kaynaklanabilecek tüm hasarları güvence altına almaktadır.

Firmamız, dünyada kalitesi kabul görmüş, gerekli sertifikalara sahip birçok üretici firma ile direkt çalışmaktadır. Satın almalarımızdaki hacim ve satın alma kanallarımızdaki çeşitliliği müşterilerimize doğru teknik çözüm ve uygun fiyat olarak yansıtmaktayız.

Firmamızın Türkiye’deki geçmişi kısa olmasına rağmen büyük ve nitelikli işlere imza atma şansına sahip olmuştur. Çalışma fırsatı bulduğumuz firmaların çözüm ortağı olmaya çabalarız. Aynı yatırımcının başka projelerinde de çalışma fırsatı bulabilmemiz, bu çabamızın en önemli karşılığıdır ve firmamızı anlatan en önemli referanstır.

Birincil hedefimiz; ihtiyacınız olan doğru sistemi kurmak ve bu sistemleri yaşatmaktır.

about